TISKOVÁ CHEMIE

 

Prisco - První v tisku bez alkoholu

Již v 80. letech 20. století Prisco jako první v oboru představilo systémy bezalkoholového vlhčení. K tomuto kroku je vedly neustále stoupající požadavky zákazníků a striktní celosvětová kritéria pro snižování negativních vlivů průmyslu na životní prostředí.  Na základě dlouholetých zkušeností celosvětového dodavatele bezalkoholových či alkohol redukujících stabilizátorů vlhčení, je Prisco spolehlivým partnerem pro pomoc s Vaším přechodem na bezalkoholové systémy, a to bez ohledu na typ používaného tiskového stroje, kovolistů nebo tiskových barev. Výhod bezalkoholového tisku je bezesporu mnoho, např. nastavení slabšího barvového filmu v tisku s použitím menšího množství vody. Výsledkem je ostřejší bod, kratší časy zasychání a lepší stabilita vybarvování při tisku. A to vše se šetrnějším přístupem k životnímu prostředí a sníženými náklady.

 

Údržba – klíč ke stálé kvalitě

Prisco nabízí širokou paletu produktů pro speciální údržbu tiskového stroje, které lze použít při tisku nebo mezi tiskem. Nabízíme plnou řadu produktů pro údržbu vlhčícího systému, zajistíme patřičnou péči válečkům a tiskovým potahům a do našeho portfolia taktéž spadají maziva udržující mechanické části v klidném chodu.

 

Prisco – Celková podpora

Celková podpora Prisco pro naše klienty a distributory, neodmyslitelně patří ke každému našemu obchodu. K tomu nám pomáhá více než 30 vyškolených techniků. Díky nim naši zákazníci na rozbory Prisco hledí jako způsob zefektivnění jejich tiskového procesu. Vedoucí pozici Prisco udržuje rozsáhlou investicí do výzkumu a neustálého vývoje.

Všechny výrobní pobočky pracují pod stejnou kvalitativní kontrolou pro zajištění shodné spolehlivosti a stability  produktů. Společnost Prisco Europe Ltd. byla posouzena a zaregistrována pod ISO 9002. Prisco také udržuje na vysoké úrovni vztahy s výrobci tiskových strojů a provádí testy potvrzující shodu při použití na tiskových strojích jednotlivých značek.

 

V rámci nabídky produktů tiskové chemie nabízíme Standardizaci dle normy ISO 12647, která vaší tiskárně přináší důležité výhody. Pro víc informací čtěte ZDE .